AIR Srbija

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
AIR Srbija
« poslato: 13:43:14, 17.Nov.2013. »
Air Serbia je nacionalni vazduhoplovni prevozilac Republike Srbije. Obavljamo delatnost prevoza putnika i robe na redovnim i čarter letovima, obuke posada i vazduhoplovnog osoblja, izdavanja poslovnog prostora i druge delatnosti.
Obavljamo saobraćaj ka preko 30 evro-mediteranskih destinacija direktno sa matičnog međunarodnog aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu. Takođe nudimo prekomorske destinacije u Aziji, Australiji i Americi posredstvom naših code share partnera i našeg budućeg partnera sa akcijskim kapitalom, Etihad Airways-a.
Flota naše kompanije ima 15 aviona, odnosno 10 Boeing 737-300, 4 ATR-72 i 1 Airbus A319.
Jat Airways od 26. oktobra 2013. leti pod nazivom i sa oznakama Air Serbia. Air Serbia je pravni naslednik kompanije Aeroput, osnovane 17. juna 1927. Aeroput je 1. aprila 1947. ustupio mesto Jugoslovenskom aerotransportu (Yugoslav Airlines), koji je 8. avgusta 2003. promenio naziv u Javno preduzeće za vazdušni saobraćaj Jat Airways (Public Company for Air Transport Jat Airways). 28. juna 2008, pravni status kompanije Jat Airways promenjen je u sadašnje, odnosno Akcionarsko društvo za vazdušni saobraćaj Jat Airways (Stock Company for Air Transport).
Air Serbia će igrati ključnu ulogu u infrastrukturi nacionalnog vazduhoplovstva, kao i u razvoju sektora saobraćaja, turizma i celokupne privrede Srbije.
Air Serbia je članica Međunarodnog udruženja za vazdušni saobraćaj (IATA) od 1961, a Udruženja evropskih vazduhoplovnih prevozilaca (AEA) od 1971.godine. Jedna je od prvih vazduhoplovnih kompanija koja je dobila IATA Sertifikat o bezbednosti 2005. godine.

Air Serbia trenutno saobraćaj obavlja flotom od 15 aviona – 10 Boeing 737-300, 4 ATR-72 i 1 Airbus A319.
Do kraja 2013. nabavićemo 6 aviona tipa Airbus i još 4 tokom 2014. godine.

http://www.airserbia.com/

Putem JAT-ovog sajta možete rezervisati let, videti red letenja i pratiti status putovanja.
Sve bliže i dalje informacije možete dobiti na njihovom sajtu.

U nastavku teme možete ostaviti utiske, iskustva ili neke važne informacije.


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: AIR Srbija
« Odgovor #1 poslato: 13:43:47, 17.Nov.2013. »

U okviru treće po redu promotivne akcije "Er Srbije", do 28. novembra možete da kupite po sniženim cenama povratnu kartu do neke od evromediteranskih i destinacija na Bliskom Istoku. Promocija za let u biznis klasi traje do 12. decembra.
Promotivne cene karata odnose se na putovanja od 17. novembra do 29. marta 2014. godine, a za let u biznis klasi od 26. novembra.

Povratne karte u ekonomskoj klasi do Podgorice i Tivta možete kupiti po ceni od 95 evra, do Skoplja, Sarajeva, Istanbula i Milana  za 99 evra, do Soluna i Beča za 109 evra, Štutgarta, Brisela i Atine za 119 evra, Kopenhagena, Stokholma i Rima za 139 evra, Dizeldorf i Cirih za 149 evra, Berlin i Frankfurt 159 evra, Amsterdam i London 189 evra, Pariz 199 evra i Moskva 219 evra.

Cene povratnih karata u biznis klasi kreću se od 300 evra za Štutgart, Solun, Istanbul i Milano, 350 evra za Dizeldorf, Cirih, Atinu, Berlin, Frankfurt, Kopenhagen, Stokholm, Rim i Brisel i 400 evra za Amsterdam, London, Pariz, Moskvu, Larnaku i Tel Aviv.

Za više informacija posetite zvaničnu sranicu "Er Srbije".
Karte se mogu kupiti pozivanjem "Er Srbija" kol centra na broj 0800 111 528 ili u poslovnicama aviokompanije.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: AIR Srbija
« Odgovor #2 poslato: 13:39:23, 19.Nov.2013. »
Od 2018. do 2020. godine biće isporučeno deset "Er Basovih" letelica "A320neo", koje je naručila "Er Srbija", saopšteno je na vazduhoplovnoj izložbi u Dubaiju, javlja izveštač RTS-a.
Cena aviona na tržištu premašuje milijardu dolara, ali pošto su naručeni kao deo velike narudžbine partnerske kompanije "Itihad" iz Abu Dabija, cena će biti niža.
Osim toga, kako je u ime Vlade Srbije, većinskog vlasnika "Er Srbije", saopštio Siniša Mali, "Er Bas" prihvata da se za plaćanje iskoristi i depozit, koji je još 1998. godine uplaćen za obnovu flote "Jata", tadašnjeg naconalnog avioprevoznika.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: AIR Srbija
« Odgovor #3 poslato: 12:12:55, 16.Apr.2014. »
Citat
Er Srbija povećava broj letova ka Jadranu

Nacionalni avioprevoznik će od 27. maja do 15. septembra svakog dana imati letove za Tivat i to tri puta dnevno, saopšteno je danas iz Er Srbije.

Od 30. maja letovi za Dubrovnik će se obavljati šest puta nedeljno, dok će se za Split leteti pet puta nedeljno tokom letnjeg reda letenja.
Od 15. septembra letovi do tih destinacija obavljaće se prema redovnom redu letenja koji obuhvata tri leta nedeljno za Dubrovnik, četiri nedeljna leta za Split i 13 letova do Tivta svake nedelje.
Zbog velike potražnje linija za Tivat će biti unapređena tako što će na njoj saobraćati veći avioni tipa ebas A319 i erbas A320.
Na taj način na letovima ka Tivtu biće uvedena vrhunska usluga biznis klase Er Srbije.

U skladu sa novim bojama i modernim avionima, na svim rutama je usluga na letu, takođe, osvežena novim menijem uz mogućnost izbora, besplatnim pićem i unapređenom zabavom tokom leta, što omogućava dodatne opcije gostima koji lete Er Srbijom.

Er Srbija trenutno ima flotu od 10 uskotrupnih aviona i pet turboelisnih aviona.

Izvor: Novosti
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1329 Pregleda
Najnovije: 10:01:08, 27.Okt.2010.
narcisa zec
0 Odgovora
1995 Pregleda
Najnovije: 10:18:16, 06.Apr.2010.
Ch
3 Odgovora
1235 Pregleda
Najnovije: 13:44:08, 08.Nov.2013.
Miloš Mi.