Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)

  • Odgovora: 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« poslato: 14:58:12, 22.Sep.2009. »
Kada je šestom polju, Merkur je daje stručnjake i specijaliste u oblastima u kojima se insistira na detaljima (medicina, nauka, inženjering). Ove osobe uvek prate trendove u oblasti svog delovanja i odlikuje ih visok koeficijent inteligencije. Ne podnose nered i prljavštinu, a na njihovu psihu loše utiče kada žive ili rade u haotičnim uslovima ili neredu. Perfekcionisti i radoholičari.








Izvor: Trećeoko


 


*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #1 poslato: 16:01:52, 15.Nov.2009. »
Takodje moze da se dobro osobe slazu sa kolegama na poslu!

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #2 poslato: 19:45:12, 15.Nov.2009. »
Kada je šestom polju, Merkur je daje stručnjake i specijaliste u oblastima u kojima se insistira na detaljima (medicina, nauka, inženjering). Ove osobe uvek prate trendove u oblasti svog delovanja i odlikuje ih visok koeficijent inteligencije. Ne podnose nered i prljavštinu, a na njihovu psihu loše utiče kada žive ili rade u haotičnim uslovima ili neredu. Perfekcionisti i radoholičari.








Izvor: Trećeoko
Ovo uopste nije dobro.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #3 poslato: 18:17:08, 17.Feb.2010. »
Mislis da to nije tacno ili sta?
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #4 poslato: 17:50:54, 18.Feb.2010. »
Mislis da to nije tacno ili sta?
Ne, tacno jeste. Rekoh da nije dobro. Kritikovao me je nedavno jedan hirurg kako sebe maltretiram jer sam perfekcionista..i objasnio mi je kako on mnogo bolje zivi od kad je prestao da obraca paznju na detalje, ali uopste mu nisam poverovala. Gde jedan hir.to mi da mi kaze..  :mig: U oci me gleda i laze!  Nije dobro, jer sam u manjini..u svojoj porodici. A kad ne zivim u skladu s onim sto sam, mnogo se lose osecam, pa tako i izgledam..nekom jednostavno ne smetaju detalji..sve ok.ako mi ne ugorzava privatnost i ne namece svoj stav. Ja svoj nikom ne namecem. Ali mnogo lose funkcionisem, tacnije ne funkcionisem..to je to!
 

*

Van mreže Avantura

  • **
  • 396
  • 3
  • Pol: Žensko
  • SuperLady
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #5 poslato: 22:47:06, 03.Apr.2010. »

"Kada je šestom polju, Merkur je daje stručnjake i specijaliste u oblastima u kojima se insistira na detaljima (medicina, nauka, inženjering). Ove osobe uvek prate trendove u oblasti svog delovanja i odlikuje ih visok koeficijent inteligencije. Ne podnose nered i prljavštinu, a na njihovu psihu loše utiče kada žive ili rade u haotičnim uslovima ili neredu. Perfekcionisti i radoholičari."
 (e*e) (e*e)

Perfekcionizam je vrlina sve dok ne predje u bolest.
 


*

Van mreže Pokahontas-84

  • **
  • 262
  • 8
  • Pol: Žensko
  • Love,Peace,Freedom
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #6 poslato: 03:40:47, 17.Nov.2013. »
Kada je šestom polju, Merkur je daje stručnjake i specijaliste u oblastima u kojima se insistira na detaljima (medicina, nauka, inženjering). Ove osobe uvek prate trendove u oblasti svog delovanja i odlikuje ih visok koeficijent inteligencije. Ne podnose nered i prljavštinu, a na njihovu psihu loše utiče kada žive ili rade u haotičnim uslovima ili neredu. Perfekcionisti i radoholičari.

Medicino moja, kako si obelezila moj zivot  :D   (e*e)








Izvor: Trećeoko

 
 

*

Van mreže ruzica

  • *
  • 29
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u VI (šestoj) kući (šestom polju)
« Odgovor #7 poslato: 13:49:59, 25.Nov.2013. »
zavisi u kom je znaku taj merkur, ako je u ribama onda i nije osoba perfekcionista. posao je vezan za neki vid komunikacije, ili je dosta bitna komunikacija u poslu  :D, ako je merkur u devici e onda može biti perfekcionista i da mu dosta toga smeta. neko džangrizalo  ;)
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
8 Odgovora
10005 Pregleda
Najnovije: 21:41:09, 19.Mar.2013.
karakondzula
0 Odgovora
2927 Pregleda
Najnovije: 23:18:57, 05.Mar.2012.
Ch
0 Odgovora
2159 Pregleda
Najnovije: 13:37:44, 25.Apr.2012.
bielenda