Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju

  • Odgovora: 9

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« poslato: 10:23:07, 03.Okt.2009. »
Merkur u jedanaestom polju povezan je sa grupama, organizacijama ili prijateljskim delovanjem i udruživanjem, bez pravljenja verskih, kulturoloških, rasnih ili bilo kojih drugih razlika. Ovakva udruživanja jednostavno stimulišu i um i intelekt ovih osoba, koje na taj način povećavaju svoje znanje i umeće življenja. Prijatelji su bitan faktor, kako u odabiru zanimanja, tako i kada su poslovi ili zaposlenja u pitanju. Ovo su istinoljubive, poštene, nepristrasne i druželjubive osobe, čija interesovanja često zadiru u oblast nauke, filozofije, i humanitarne delatnosti, ali i astrologiju i okultno.


 


*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #1 poslato: 15:28:08, 03.Okt.2009. »

Merkur u jedanaestom polju povezan je sa grupama, organizacijama ili prijateljskim delovanjem i udruživanjem, bez pravljenja verskih, kulturoloških, rasnih ili bilo kojih drugih razlika. Ovakva udruživanja jednostavno stimulišu i um i intelekt ovih osoba, koje na taj način povećavaju svoje znanje i umeće življenja. Prijatelji su bitan faktor, kako u odabiru zanimanja, tako i kada su poslovi ili zaposlenja u pitanju. Ovo su istinoljubive, poštene, nepristrasne i druželjubive osobe, čija interesovanja često zadiru u oblast nauke, filozofije, i humanitarne delatnosti, ali i astrologiju i okultno.


a da vala, sve je tacno...  :D

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #2 poslato: 17:44:15, 03.Okt.2009. »
Odnosi s prijateljima su uravnoteženi, trebaju zadovoljiti intelektualne potrebe, realnost gleda kroz društvenu prizmu. Može biti uzrok poljuljane ravnoteže i nejasnih odnosa s prijateljima.
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #3 poslato: 18:36:30, 03.Okt.2009. »

Merkur u jedanaestom polju povezan je sa grupama, organizacijama ili prijateljskim delovanjem i udruživanjem, bez pravljenja verskih, kulturoloških, rasnih ili bilo kojih drugih razlika. Ovo su istinoljubive, poštene, nepristrasne i druželjubive osobe, čija interesovanja često zadiru u oblast nauke, filozofije, i humanitarne delatnosti, ali i astrologiju i okultno.


Pa kažu da je u ovom polju Merkur dobar,meni je u Raku...
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #4 poslato: 09:55:05, 04.Okt.2009. »
Svako nebesko telo u svakoj kuci ima dobre i lose osobine. Da li ce imati vise dobre ili lose zavisi od aspekata koje prima ta planeta i znaka u kome se nalazi (procitati dostojanstvo planeta).
Osim toga, treba uzeti u obzir da li je planeta retrogradna ili ne, na kom se stepenu nalazi, da nije mozda ukljestena ili umetnuta...
 

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #5 poslato: 22:19:35, 04.Okt.2009. »

Svako nebesko telo u svakoj kuci ima dobre i lose osobine. Da li ce imati vise dobre ili lose zavisi od aspekata koje prima ta planeta i znaka u kome se nalazi (procitati dostojanstvo planeta).
Osim toga, treba uzeti u obzir da li je planeta retrogradna ili ne, na kom se stepenu nalazi, da nije mozda ukljestena ili umetnuta...


Kod mene je valjda retrogradni... Da li se onda te osobine povecavaju?


*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #6 poslato: 22:29:28, 04.Okt.2009. »
E ja ne znam kakva je situacija sa mojim Merkurom (*o*)
 

*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #7 poslato: 22:32:58, 04.Okt.2009. »

E ja ne znam kakva je situacija sa mojim Merkurom (*o*)


sem da je u raku  i 11-oj, nista ne znam...  :(            

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #8 poslato: 23:43:59, 04.Okt.2009. »
Svako nebesko telo u svakoj kuci ima dobre i lose osobine. Da li ce imati vise dobre ili lose zavisi od aspekata koje prima ta planeta i znaka u kome se nalazi (procitati dostojanstvo planeta).
Osim toga, treba uzeti u obzir da li je planeta retrogradna ili ne, na kom se stepenu nalazi, da nije mozda ukljestena ili umetnuta...
Kod mene je valjda retrogradni... Da li se onda te osobine povecavaju?
Odeš u temu retrogradne planete i tamo malo prostudiraš to pa se vratiš ovde. Retrogradanost pokušava da ospori Merkurove pozitivne strane.
Dostojanstvo merkura, aspekti prema njemu, plus položaj Meseca, 4.kuće i vladara 4. kuće govore koliko ćeš iz tog retrogradnog merkura da izvučeš pozitivno......

E ja ne znam kakva je situacija sa mojim Merkurom (*o*)
Od većih aspekata ima sekstil sa Saturnom, kvadrat sa Plutonom i trigon sa Uranom.
Da li si pročitala o njegovom dostojanstvu i njegovim aspektima? Tek tada možeš nešto da zakljućiš...
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u XI - 11. (jedanaestoj kuci) polju
« Odgovor #9 poslato: 18:57:57, 28.Nov.2009. »
Merkur u Xi polju daje oslanjanje na prijatelje i imaju veliki krug prijatelja!




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
4 Odgovora
4971 Pregleda
Najnovije: 12:05:53, 13.Avg.2012.
PantaRei92
8 Odgovora
10076 Pregleda
Najnovije: 17:02:31, 09.Sep.2014.
STASASTASA
0 Odgovora
2846 Pregleda
Najnovije: 23:52:04, 05.Mar.2012.
Ch